Right Voice For You

Bycie Widzianym i Słyszanym przed każdą publicznością

Scena to zabawa, scena to możliwości, a także radość tworzenia z ludźmi i dla ludzi. Każdy z nas może tworzyć wystąpienia, które są zjawiskiem, wzbudzają zachwyt, inspirują innych do zmian. Jeśli masz w sobie taką gotowość, stworzenie wystąpienia, które wzbudzi zachwyt i zainspiruje miliony ludzi stanie się łatwiejsze niż myślisz.

Jeśli jesteś gotowy na odkrycie potencjału jaki daje scena zapraszam Cię na warsztaty, na których poznasz moc siebie i swojego głosu, głosu publiczności, a także zabawy jaką daje wspólne tworzenie.

Dla wielu ludzi wystąpienia publiczne są stresujące, nawet bardzo stresujące. Dokładnie i skrupulatnie przygotowują to, co mają powiedzieć. Często ćwiczą techniki prezentacji i mowę ciała. Patrzą na wystąpienia gwiazd, autorytetów, ludzi którzy wzbudzają zachwyt milionów i chcą być jako oni, naśladują innych. Czy to na pewno działa?
Nie kreuj się na kogoś innego, pokaż siebie, a to przyciągnie miliony. Jeśli jesteś gotowy na uznanie siebie, swojego potencjału, tego kim prawdziwie jesteś nauczę Cię tworzyć zjawiskowe wystąpienia z totalną łatwością. Pokaże Ci jak wykorzystać jako największy atut to, co do tej pory uznałeś za swoją „słabość”.

To warsztaty dla tych, którzy chcą świadomie wybierać i tworzyć, czy to z publicznością, czy z pojedynczym rozmówcą taką przestrzeń komunikacji, w której jest obustronny szacunek, podziw, magia i siła bycia w pełni sobą, bycia autentycznym.

Bądź sobą a scena stanie się łatwa, zaprosi Cię do zabawy i pokaże ogrom możliwości.

 

Czym się wyróżniam?
  • Nie uczę technik komunikacji
  • Nie uczę redukcji stresu ani panowania nad emocjami
  • Nie pokażę Ci zasad mowy ciała
W zamian za to pokażę Ci:
  • Jak sprawić, żeby Twoja publiczność nie mogła o Tobie zapomnieć
  • Jak zdobyć zachwyt publiczności
  • Jak tworzyć żywą komunikację z ludźmi i jak być przekonującym
  • Jak wykorzystać to kim naprawdę jesteś do tworzenia sukcesu na scenie
  • Jak czerpać radość i zabawę z wystąpień publicznych
Dla kogo?

Nie ważne kim jesteś, trenerem, menadżerem, aktorem, artystą, wokalistą, czy osobą, która po prostu chce mieć łatwość w byciu sobą na scenie. Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, dla których komunikacja jest ważna, a jednocześnie:
są gotowi na poznanie siebie i swojej unikalności,
chcą doskonalić umiejętności liderskie lub po prostu inspirować innych,
chcą mieć totalną łatwość dialogu z publicznością,
są gotowi na ogrom możliwości jakie daje scena.

Po warsztatach wyjdziesz z umiejętnościami, które na zawsze zmienią to jak postrzegasz siebie i komunikację z ludźmi. Otrzymasz narzędzia, z którymi z łatwością stworzysz zjawiskowe, przekonujące wystąpienie, a także będziesz świadomie potrafił radzić sobie z emocjami oraz oceną innych ludzi.

Scroll to top