Sesje indywidualne

Jeżeli czujesz, że nie jesteś na ten moment gotów otrzymywać zmianę na zajęciach grupowych zapraszam na szereg zajęć indywidualnych, tu zapewne jest coś dla Ciebie:
Sesja Bars czas trwania: 1,5 godziny, koszt: 350 zł (w Grodzisk Mazowiecki)

Sesja, po której w najgorszym przypadku poczujesz się jak po najlepszym masażu świata, w najlepszym przypadku, zmieni cię całe twoje życie. Przygotuj sobie 1,5 godziny.

Sesja FaceLift 2 godz. 600 zł(w Grodzisk Mazowiecki)

Wykonując Access Energetyczny Facelift® pomagasz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilasz ciało odżywczą energią, której ono najbardziej potrzebuje, Jeśli będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować efekty przekroczą Twój oczekiwania.

Sesja pracy manualnej z ciałem czas trwania: 2 godz. koszt: 600 zł

Jest to sesja całkowicie poświęcona twojemu ciału. Podczas tego spotkania podążając za energią i głosem twojego ciała, dokonujemy zmiany o którą ono prosi.

Sesja Facylitująca 30 min 700 zł, 1 godz. 1200 zł

Jest to sesja werbalna podczas której będę asystować tobie w podróży do twojej świadomości, gdzie dzięki pytaniom odkryjesz jaka jest twoja świadomość w aspekcie, który ty pragniesz zmienić lub odkryć nowe możliwości. Otrzymasz nagrania MP3 z całej sesji. (pragniesz wiedzieć co więcej na ten temat, zadzwoń +48 728 999 477)

Sesja pracy scenicznej 1 godz. 1200 zł

Jesteś osobą, która chce występować publicznie lub pragniesz pisać, malować, śpiewać i mieć w tym sukces? To sesja, dzięki której otrzymasz narzędzia i techniki, które pozwolą ci w sekundzie budować potencjał siebie, dzięki któremu już zawsze będziesz mógł kreować sukces, nie ważne w jakiej znajdziesz się sytuacji lub z kim będziesz miał do czynienia? Jak by to było, gdybyś już zawsze mógł być GWIAZDĄ na scenie swojego życia? ? (otrzymasz nagrania MP3 z całej sesji)

Sesja SOP - Symfonii Możliwości 30 minut - 1300 zł (sesja online)

Jesteś Unikalnym Istnienie, które posiada swój wyjątkowy dostęp do Bycia, Funkcjonowanie, Tworzenie i Otrzymywanie od, z, przez siebie Jako SYMFONIA MOŻLIWOŚCI, którą tylko Ty możesz wnieść na tą Piękną Planetę - jako TY. Gotów Otworzyć ta możliwość dla Siebie i Daru, którym dzięki temu będziesz dla Tej Całej Planety :-).

Scroll to top