Sesje indywidualne

Jeżeli czujesz, że nie jesteś na ten moment gotów otrzymywać zmianę na zajęciach grupowych zapraszam na szereg zajęć indywidualnych, tu zapewne jest coś dla Ciebie:
Sesja Bars koszt 350 zł

Sesja, która może odmienić całe twoje życia, jeżeli naprawdę jesteś na to gotowy. Przygotuj sobie 2 godziny, podczas których możesz otrzymać zmianę o którą tylko ty możesz poprosić i otrzymać.

Sesja FaceLift 2 godz. 350 zł

Warsztat Rigts Voice For You
Wykonując Access Energetyczny Facelift® pomagasz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilasz ciało odżywczą energią, której ono najbardziej potrzebuje, Jeśli będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować efekty przekroczą Twój oczekiwania.

Sesja pracy manualnej z ciałem 2 godz. 350 zł

Jest to sesja całkowicie poświęcona twojemu ciału. Podczas tego spotkania podążając za energią i głosem twojego ciała, dokonujemy zmiany o którą ono prosi.

Sesja Facylitująca 30 min 350 zł, 1 godz. 700 zł sesja facylitująca 30 min + sesja Bars 750 zł

Jest to sesja werbalna podczas której będę asystować tobie w podróży do twojej świadomości, gdzie dzięki pytaniom odkryjesz jaka jest twoja świadomość w aspekcie, który ty pragniesz zmienić lub odkryć nowe możliwości. Otrzymasz nagrania MP3 z całej sesji. (pragniesz wiedzieć co więcej na ten temat, zadzwoń +48 728 999 477)

Sesja pracy scenicznej 2 godz. 1300 zł

Jesteś osobą, która chce występować publicznie lub pragniesz pisać, malować, śpiewać i mieć w tym sukces? To sesja, dzięki której otrzymasz narzędzia i techniki, które pozwolą ci w sekundzie budować potencjał siebie, dzięki któremu już zawsze będziesz mógł kreować sukces, nie ważne w jakiej znajdziesz się sytuacji lub z kim będziesz miał do czynienia? Jak by to było, gdybyś już zawsze mógł być GWIAZDĄ na scenie swojego życia? 🙂 (otrzymasz nagrania MP3 z całej sesji)

Scroll to top