Access Bars®

Warsztat Access Bars

Access Bars to pragramatyczne NARZĘDZIE dzięki, któremu możesz zacząć otrzymywać WSZYSTKO, Wszystko o co prosisz z LEKKOŚCIĄ? Czy jest to w ogóle możliwe?

Co byś powiedział na to, że w zaledwie 1 godzinę możesz zmienić swoje życie - relaksując się i odpoczywając jednocześnie? Tysiące ludzi już tego doświadczyło. O czym tu mowa? To się nazywa Access BARS.

BARS to energetyczny proces na ciało. Skupia się on na określonych punktach na głowie, z których podczas delikatnego dotyku, uwalniają się utrwalone przez nas decyzje i punkty widzenia dotyczące różnych sfer życia. To one nie pozwala dokonać nam zmiany z łatwością.

Dla kogo?
 • Dla tych, którzy są gotowi odpuścić i uwolnić swoje ograniczenia, aby stworzyć wiele aspektów swojego życia na nowo,
 • Dla tych, którzy mają dość walki i marzą o tym, aby było łatwiej, radośniej i lżej w życiu
 • Dla tych, którzy mają ciekawość doświadczenia czegoś zupełnie innego w życiu niż to, czego do tej pory doświadczali
 • Dla tych, którzy są gotowi uwolnić ciało od napięć, natrętnych myśli, bólu i stresu
Z czym wyjdziesz?

Podczas sesji Bars, w najgorszym przypadku, możesz poczuć się jak na fantastycznym masażu.

W najlepszym, może się zmienić całe twoje życie.

Certyfikat ukończenia tego warsztatu upoważnia Cię do wykonywania sesji Access Bars za pieniądze, a także otwiera Ci drzwi do kolejnego poziomu, którym jest warsztat The Foundation - Podstawy Access Consiousness.

Program zajęć
 1. Wprowadzenie do Access
 2. Kreowanie zmian poprzez pytania
 3. Oświadczenie odkreowujące
 4. Inne narzędzia Access
 5. Nauka sesji Bars
 6. Wykonanie 2 sesji Bars
 7. Otrzymanie 2 sesji Bars
 8. Dodatkowe procesy na ciało
Opinie uczestników

Jestem ogromnie wdzięczna Kamili za to, że nauczyła mnie Barsa, a dzięki temu pokazała inną jakość życia. Sesje Bars sprawiły, że uwolniłam ze swojego ciała tony stresu, natrętnych myśli, odeszło też ogromne zmęczenie życiem. Dzięki temu zaczęłam się zamieniać w kogoś kto się śmieje, ma ochotę na zabawę, osiąga cele bez walki i zmagania się z całym światem. Dzięki Bars, każdego dnia coraz bardziej świadomie wybieram inne życie i inną siebie.

Magda

Udział w warsztatach dał mi zupełnie nowe spojrzenie na moje życie i wybory jakich dokonuje. Otworzyło to dla mnie nowe możliwości. Czuję przy tym ogromną radość i wdzięczność, że mogła doświadczyć sesji Bars. Dziś wykonuje i otrzymuje Barsy przy każdej możliwej okazji z ogromną przyjemnością. Gorąco polecam wypróbować Barsa.

Aneta

Inwestycja

1280 zł brutto
50% dla powtarzających (640 zł)
Dzieci do 16 roku życia gratis
Młodzież od 16-18 roku życia płaci 50%

Kontakt

Scroll to top