Access Facelift®

Access Facelift®

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową? Access Energetyczny Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.

Dlaczego nasze ciało się starzeje? Tak naprawdę jesteśmy niegraniczonym istnieniem, które posiada moc kreowania wszystkiego czego pragnie, nawet wiecznie młodego ciała. Nasze ciało wygląda jednak tak jak punkty widzenia na jego temat. Uwierzyliśmy, patrząc i słuchając innych, że starość jest nieuchronna.

To punkty widzenia i projekcje na nasze ciało tworzą je takim jak je widzisz.

Wykonując Access Energetyczny Facelift® pomagasz swojemu ciału pozbyć się ograniczających punktów widzenia, przekonań, wzorców i projekcji, które na nie nakładałaś. Dodatkowo zasilasz ciało odżywczą energią, której ono najbardziej potrzebuje, Jeśli będziesz gotowa na otrzymanie wszystkiego, co sesja może Ci zaoferować efekty przekroczą Twój oczekiwania.Proces jest całkowicie nieinwazyjny i polega na przyłożeniu rąk do odpowiednich miejsc na twarzy lub ciele.W ten sposób pozwalamy ciału otrzymać energię, która jest podstawowym paliwem naszego funkcjonowania.

Jakich efektów możesz się spodziewać?
 • Twoja twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i nabierze blasku.
 • Odejdzie codzienne zmęczenie i uczucie przepracowania.
 • Poczujesz ogromny przypływ witalności i energii życiowej.
 • Poczujesz przypływ radości, która sprawia, że „chce się żyć”!
 • Wiele osób doświadcza również uwolnienia bólu i dolegliwości ciała.
Dla kogo?

Zabieg ten może wykonywać każdy każdemu. Bez względu na wiek, płeć, wygląd i oczekiwania. Nie ma tu żadnych wymagań co do wcześniejszego przygotowania, czy umiejętności. Zaproś znajomych i rodzinę, nauczcie się go robić razem, a to pozwoli wam później utrwalać te umiejętności, ale przede wszystkim wymieniać się nim i czerpać z tego całymi garściami.

Proces Access Facelift może być wspaniałym uzupełnieniem, wsparciem dla wszystkich zabiegów kosmetycznych oraz może kilkukrotnie zwiększać ich działanie. Więc jest to wyśmienita oferta dla kosmetyczek, salonów urody, spa i osób, pracują z ciałami. Access Facelift posiada Certyfikat Jakości w Stanach Zjednoczonych.

Certyfikat ukończenia tego warsztatu upoważnia Cię do wykonywania sesji Access Facelift za pieniądze.

 

 

Program zajęć
 1. Wprowadzenie do pracy manualnej z ciałem
 2. Kreowanie zmian poprzez pytania
 3. Oświadczenie odkreowujące
 4. Nauka sesji Access Facelift®
 5. Wykonanie 2 sesji Access Facelift®
 6. Otrzymanie 2 sesji Access Facelift®
 7. Zastosowanie energii Access Facelift® w codziennym życiu i do zmiany energii wokół ciała 
Opinie uczestników

Jestem ogromnie wdzięczna Kamili za to, że nauczyła mnie Barsa, a dzięki temu pokazała inną jakość życia. Sesje Bars sprawiły, że uwolniłam ze swojego ciała tony stresu, natrętnych myśli, odeszło też ogromne zmęczenie życiem. Dzięki temu zaczęłam się zamieniać w kogoś kto się śmieje, ma ochotę na zabawę, osiąga cele bez walki i zmagania się z całym światem. Dzięki Bars, każdego dnia coraz bardziej świadomie wybieram inne życie i inną siebie.

Magda

Udział w warsztatach dał mi zupełnie nowe spojrzenie na moje życie i wybory jakich dokonuje. Otworzyło to dla mnie nowe możliwości. Czuję przy tym ogromną radość i wdzięczność, że mogła doświadczyć sesji Bars. Dziś wykonuje i otrzymuje Barsy przy każdej możliwej okazji z ogromną przyjemnością. Gorąco polecam wypróbować Barsa.

Aneta

Inwestycja

1650 zł brutto
50% dla powtarzających (825)
Dzieci do 16 roku życia gratis
Młodzież od 16-18 roku życia płaci 50%

Scroll to top